true
true

Jak zorganizować mikołajki klasowe za pomocą aplikacji Luck

Organizujesz klasowe mikołajki, bądź chcesz dobrać się z paczką znajomych w losowe pary, by obdarować się skromnym upominkiem zgodnie z tradycją mikołajkową? A może jesteś przed Bożym Narodzeniem i szał zakupowy związany z prezentami pod choinkę dla dzieci, rodziców czy znajomych przyprawia Cię o ból głowy?

Aplikacja na mikołajki

Mamy dla Ciebie dedykowaną aplikację na mikołajki. Stworzyliśmy ją by ułatwić organizowanie klasowych czy rodzinnych mikołajek. Do każdej dodanej osoby przez organizatora zostanie przypisana losowa inna z tej grupy. Dzięki temu żadna osoba z rodziny czy z klasy nie zostanie pominięta i zostanie obdarowana prezentem.

Nie popieramy całego szału związanego z kupowaniem prezentów, a wręcz przeciwnie wierzymy, że samo spotkanie w tym uroczystym dniu jest ważniejsze a prezenty są tylko miłym dodatkiem. Organizacja mikołajek przy wykorzystaniu naszej aplikacji ma swoje plusy. Pozwala chociażby ustalić w grupie wspólną granicę kosztów na prezent czy ograniczyć ich ilość do minimum jednej wylosowanej osoby.

Jak działa aplikacja Luck

Aplikacja ogranicza się do minimum tego co powinna robić. Utworzyć listę uczestników wydarzenia, losowo dobrać między tą listą pary oraz pozwolić na dyskretne wysłanie wylosowanej osoby do każdego z uczestników, tak by inne osoby nie dowiedziały się kto kogo ma.

Jak stworzyć wydarzenie związane z mikołajkami dzięki aplikacji?

Wystarczy, że z głównej strony przejdziesz do formularza tworzenia wydarzenia.

  1. Wpiszesz nazwę wydarzenia i jej opis. Na przykład takim tytułem może być “Mikołajki klasy 6b” a opis “Maksymalna kwota prezentu 50zł. Nie kupujemy słodyczy!”.
  2. Dodasz wszystkich uczestników wydarzenia łącznie z sobą wpisując unikalne nazwy, tak by osoby biorące udział w losowaniu wiedziały dokładnie o kogo chodzi. Najlepiej posłużyć się do tego Imieniem i Nazwiskiem, albo chociaż pierwszymi literami nazwiska.
  3. Po utworzeniu wydarzenia zostanie wygenerowany unikalny link dla każdej z osób. Przekaż go w najwygodniejszy sposób dla siebie np: sms, messenger czy email. Uważaj, by nie wysłać jakiegoś do niewłaściwej osoby.
  4. Pamiętaj, że jeden z linków jest Twój jeśli jesteś częścią grupy. Po przekierowaniu na link zostanie wyświetlony ekran powitalny z możliwością odsłonięcia wylosowanej osoby.

To tyle! Bawcie się dobrze i życzymy Wam przede wszystkim ciepłych i miłych spotkań, a zakupione prezenty niech będą jedynie dodatkiem, który umili Wasze spotkanie w gronie znajomych czy bliskich osób.

#aplikacja#mikołajki