true
true

Coś dla technologicznych freaków. Pomysły na prezenty z obszaru IoT

Mamy 2019 rok. Na świecie królują asystenci głosowi jak: Alexa, Google Asystent, Cortana czy Siri. Świat mówi o wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, a w Twoim domu z zakamarków “wyglądają” urządzenia IoT. Podążaj z nurtem rzeki i daj się ponieść do brzegu. Technologicznego brzegu oczywiście. Niech te święta sprawią, że gadżeciarzy przybędzie również w Twojej rodzinie. Oto pomysły na prezenty, które mają w sobie nutkę sztucznej inteligencji, innowacyjnych rozwiązań czy algorytmów.

Smartwatch Samsung Gear S3.

Zegarek, który jest praktycznie jak smartfon. Możesz bez problemu odbierać połączenia telefoniczne, kiedy prowadzisz samochód, czy gdy czytasz książkę i nie chce ci się wstawać z łóżka. Dodatkowo gadżet od Samsunga łączy w sobie funkcje: akcelerometru, barometru, czujnika światła, pulsometru, wysokościomierza, a nawet żyroskopu. Zapnij smartwatch na rękę i rusz w podróż!

Oculus quest

Nie potrzebujesz już konsoli ani komputera, by zagrać w pasjonującą grę. Wybawieniem jest Oculus Quest, który możesz zabrać wszędzie, a streamowanie na Facebooka nigdy nie było tak proste. Przekonaj się sam jak to jest grać w wysokiej rozdzielczości, bez obawy, że twoje ciało zaplącze się w kabel. Pobierz apkę Oculusa na smartfon, włóż gogle i przenieś się do świata VR.

Google Pixel Buds

Bonjour, good morning czy bom dia? Jak powiedzieć dzień dobry po portugalsku? Jak dogadać się z Portugalczykiem, kiedy słabo mówimy w tym języku? Podrzucamy ci pomysł na zakup urządzenia, które sprawi, że wszystko co powiesz w swoim ojczystym języku zostanie przetłumaczone. Przed Tobą Google Pixel Buds. Urządzenie w czasie rzeczywistym poradzi sobie ze wszystkimi dzień dobry i pytaniami o drogę. Sprawdź sam!

Xiaomi Mi Smart Flowerpot Plant Pot HHCC RoPot Digital Plants

Czy nie dało się wymyślić dłuższej nazwy? Yyy, nie zniechęcaj się… Przedstawiamy ci inteligentną doniczkę od Xiaomi, która podpowie, czego brakuje twoim roślinom. Znasz to uczucie, kiedy namiętnie podlewasz swoje kwiaty, a one gniją po jakimś czasie? Albo kiedy nagle na liściach pojawiają się dziwne plamy, a ty nie wiesz czego brakuje twoim roślinom, bo przecież tak wiele im dałeś od siebie? Koniec twoich problemów! Xiaomi Mi Smart wskaże jaki jest poziom żyzności gleby, a także wilgotności.

PrintBrush XDR

Jak to by było, gdybyśmy mogli przygotować koszulkę z ulubionym napisem, bez tych wszystkich zbędnych e-maili do drukarni, pytań odnośnie czcionki, wielkości i koloru? Teraz jest to możliwe. Możesz wydrukować dowolne zdjęcie lub napis, używając PrintBrush XDR. Jednak to nie koniec zabawy! Urządzenie pozwala na drukowanie nie tylko na ubraniach, ale również na drewnie, metalu czy papierze.

Jeżeli macie inne fajne pomysły, to podzielcie się, co przykuło waszą uwagę.

#prezenty